Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Name
da: Navn

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Entity type
da: Entity-type

en: manage fields
da: håndtér felter

en: manage display
da: håndtér visning

en: Unknown field: @field_name
da: Ukendt felt: @field_name

en: Rendered entity
da: Renderet entity
