Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Basic
el: Βασική

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: Unknown field: @field_name
el: Άγνωστο πεδίο: @field_name

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα
