Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Name
et: Nimi

en: Basic
et: Lihtne

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva

en: Unknown field: @field_name
et: Tundmatu väli: @field_name

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem
