Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Name
eu: Izena

en: Basic
eu: Basikoa

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu

en: Unknown field: @field_name
eu: @field_name eremu ezezaguna
