Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Name
fa: نام

en: Basic
fa: پایه

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: manage display
fa: اداره نمایش

en: Unknown field: @field_name
fa: فیلد ناشناخته: @field_name

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده
