Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Name
he: שם

en: Basic
he: בסיסי

en: Entity type
he: סוג ישות

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: Unknown field: @field_name
he: שדה לא ידוע: @field_name

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת
