Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Name
hr: Naziv

en: Basic
hr: Osnovno

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Unknown field: @field_name
hr: Nepoznato polje: @field_name
