Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Name
hu: Név

en: Basic
hu: Alap

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Unknown field: @field_name
hu: Ismeretlen mező: @field_name

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás
