Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Basic
hy: Տարրական

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Unknown field: @field_name
hy: Անհայտ դաշտ. @field_name
