Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Name
nl: Naam

en: Basic
nl: Basis

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: manage fields
nl: velden beheren

en: manage display
nl: weergave beheren

en: Unknown field: @field_name
nl: Onbekend veld: @field_name

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit
