Mongo Entity (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: Basic
tr: Temel

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: manage display
tr: görüntüyü yönet

en: Unknown field: @field_name
tr: Bilinmeyen alan: @field_name

en: Rendered entity
tr: Oluşturulmuş varlık
