Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Product ID
fa: شناسه‌ی محصول

en: Commerce
fa: تجارت

en: Product SKU
fa: مدل محصول (SKU)
