Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Search
is: Leit

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Product ID
is: Vörukenni

en: Commerce
is: Verslun

en: Product SKU
is: VN vöru
