Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Product SKU
tr: Ürün stok kodu
