Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Product ID
uk: ID товару

en: Commerce
uk: Комерція

en: Product SKU
uk: Артикул товару
