Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Search
de: Suche

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Product ID
de: Produkt-ID

en: Product SKU
de: Produkt-Artikelnummer (SKU)

en: Product Image
de: Produktbild
