Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Product ID
et: Toote ID

en: Product SKU
et: Toote ID

en: Product Image
et: Toote pilt
