Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Search Type
nl: Zoektype

en: Product SKU
nl: Artikelnummer
