Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Search Type
pl: typ wyszukiwania

en: Product SKU
pl: SKU produktu
