Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Product ID
pt: ID do Produto

en: Commerce
pt: Comércio

en: Product Title
pt: Título do produto

en: Product SKU
pt: SKU do Produto
