Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Commerce
sk: Obchod

en: Product SKU
sk: SKU - kód tovaru
