Mongo Commerce (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Node ID
vi: ID node

en: Product ID
vi: Mã sản phẩm

en: Search Type
vi: Kiểu tìm kiếm

en: Product SKU
vi: Mã sản phẩm
