MongoDB (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (70 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: error
jv: salah

en: Block title
jv: Judhul blok

en: The title of the block as shown to the user.
jv: Judhul blok sing ditudhuhna marang panganggo.

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: User
jv: Panganggo

en: Block
jv: Blok

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Count
jv: Jumlah

en: configure
jv: konfigurasi

en: Line
jv: Baris

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Function
jv: Fungsi

en: Are you sure you want to delete the block %name?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak jeneng blok %name?

en: The block %name has been removed.
jv: Jeneng blok %name uwis dibuwang.

en: warning
jv: weling

en: critical
jv: Kritis

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Blocks
jv: Blok

en: Delete block
jv: Mbusak blok

en: Save blocks
jv: Nyimpen blok

en: The block settings have been updated.
jv: Sétingan blok uwis diubah.

en: '%name' block
jv: blok '%name'

en: Save block
jv: Simpen blok

en: The block configuration has been saved.
jv: Pengaturan blok uwis disimpen.

en: The block has been created.
jv: Blok uwis digawé.

en: Block body
jv: Isi blok

en: The content of the block as shown to the user.
jv: Isiné blok sing diketokaké marang panganggo.

en: About
jv: Ngenani

en: alert
jv: waspada

en: emergency
jv: Darurat

en: Filter log messages
jv: Penyaring pesen log

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
jv: Owahan marang blok iki ora bisa disimpen nganti tombol <em>Simpen blok</em> dipejet.

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Ensure that each block description is unique.
jv: Pastekaké yén saben blok nduwéni katrangan sing unik.

en: Positioning content
jv: Posisi kontén

en: Controlling visibility
jv: Ngawasi visibilitas

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
jv: Katrangan ringkes block sampéyan. Dienggo nang <a href="@overview">kaca Blok administrasi</a>.

en: Cache blocks
jv: Telih blok

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: The block cannot be placed in this region.
jv: Blok ora bisa diséléhaké nang region iki.

en: Clear log messages
jv: Busak daftar log pesen

en: This will permanently remove the log messages from the database.
jv: Iki arep mbuwang saklawase daftar pesen log saka database.

en: Show block for specific content types
jv: Tudhuhana blok nang tipe konten iki

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
jv: Tudhuhana blok iki namung nang kaca sing nampilaké tipe konten iki. Yén ora ana sing dipilih, berarti ora ana watesan tipene.
