Mongodb (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (51 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: error
kk: Қате

en: Block title
kk: Атауы

en: The title of the block as shown to the user.
kk: Қолданушыларға көрсетілетін блоктың атауы.

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Region
kk: Аумақ

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Count
kk: Саны

en: configure
kk: баптау

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: The block %name has been removed.
kk: %name блогы жойылы.

en: warning
kk: ескерту

en: critical
kk: cыни

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Delete block
kk: Блокты жою

en: Save blocks
kk: Блоктарды сақтау

en: The block settings have been updated.
kk: Блок теңшелімдері жаңартылды.

en: '%name' block
kk: '%name' блогы

en: Save block
kk: Блокты сақтау

en: The block configuration has been saved.
kk: Блок параметрлері сақталды.

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Block body
kk: Блок мазмұны

en: The content of the block as shown to the user.
kk: Қолданушыға көрсетілетін блоктың контенті.

en: alert
kk: ескерту

en: emergency
kk: авария

en: Filter log messages
kk: Есеп жазбаларын фильтрле

en: You must select something to filter by.
kk: Фильтрлеу үшін бірнәрселер таңдаңыз.

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
kk: Бұл блоктағы нұсқаулықтар сақталмайды <em>Блоктарды сақтау</em> батырмасын баспайынгша.

en: Ensure that each block description is unique.
kk: Әр блоктың сипаттамасы бірегей болу керек
