Mongodb (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (38 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: Count
my: ရေတွက်

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: critical
my: ဆိုးရွားနေသည့်/ဆိုးရွားနေ

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: Delete block
my: block ကိုပယ်ဖျက်ရန်

en: Save blocks
my: block များကို သိမ်းပါ

en: Save block
my: block ကို သိမ်းပါ

en: The block configuration has been saved.
my: block အစိတ်အပိုင်းများအားသိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: The block has been created.
my: block တစ်ခု အသစ်ဖန်တီးပြီးပါပြီ

en: About
my: အကြောင်း

en: alert
my: သတိပေးချက်

en: emergency
my: အရေးပေါ်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
