MongoDB (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Region
ps: سيمه

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Source
ps: سرچينه

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Save blocks
ps: غونډونه خوندي کول

en: Save block
ps: غونډ خوندي کول

en: About
ps: په اړه
