Mongodb (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (54 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: The title of the block as shown to the user.
eo: La titolo de la bloko, kiel montrata al la uzanto.

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Region
eo: Regiono

en: User
eo: Uzanto

en: Block
eo: Bloko

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Count
eo: Kalkulo

en: configure
eo: agordu

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la blokon %name?

en: The block %name has been removed.
eo: La bloko %nomo estas forigita.

en: warning
eo: averto

en: critical
eo: kritika

en: Block description
eo: Priskribo de la bloko.

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Delete block
eo: Forigu blokon

en: Save blocks
eo: Konservu blokojn

en: The block settings have been updated.
eo: Blokaj agordoj ĝisdatiĝis.

en: '%name' block
eo: '%name' bloko

en: Save block
eo: Konservu blokon

en: The block configuration has been saved.
eo: Blokagordoj konserviĝis.

en: The block has been created.
eo: La bloko estas kreita.

en: Block body
eo: Korpo de la bloko

en: The content of the block as shown to the user.
eo: La enhavo de la bloko, kiu estas montrata por la uzanto.

en: alert
eo: atentigo

en: emergency
eo: krizo

en: Filter log messages
eo: Filtru protokolajn mesaĝojn

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
eo: La ŝanĝoj al ĉi tiuj blokoj ne konserviĝos ĝis kiam la butono de <em>Konservi blokojn</em> estas klakata.

en: View 'page not found' errors (404s).
eo: Vidu erarojn de 'paĝo ne trovita' (404).

en: View 'access denied' errors (403s).
eo: Vidu erarojn de 'aliro malpermesata' (403).
