MongoDB (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (81 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: The title of the block as shown to the user.
et: Kasutajatele nähtav ploki pealkiri.

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Region
et: Regioon

en: #
et: nr

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Not found
et: Ei leitud

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Severity
et: Tõsidus

en: Count
et: Arv

en: configure
et: seadista

en: Line
et: Rida

en: Referrer
et: Viitaja

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Function
et: Funktsioon

en: Source
et: Allikas

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: The block %name has been removed.
et: Plokk %name on kustutatud.

en: warning
et: hoiatus

en: critical
et: kriitiline

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Blocks
et: Plokid

en: Delete block
et: Kustuta plokk

en: Save blocks
et: Salvesta plokid

en: The block settings have been updated.
et: Ploki seaded on uuendatud.

en: '%name' block
et: Plokk: '%name'

en: Save block
et: Salvesta plokk

en: The block configuration has been saved.
et: Ploki seadistus on salvestatud.

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Block body
et: Ploki sisu

en: The content of the block as shown to the user.
et: Ploki sisu nii, nagu kasutaja seda näeb.

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: alert
et: häire

en: emergency
et: hädaolukord

en: Filter log messages
et: Logisõnumite filtreerimine

en: You must select something to filter by.
et: Palun vali, mille järgi filtreerida

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
et: Plokkides tehtud muudatusi ei salvestata enne <em>Salvesta plokid</em> nupule vajutamist.

en: View 'page not found' errors (404s).
et: 'Lehekülge ei leitud' (404) teadete kuvamine.

en: View 'access denied' errors (403s).
et: 'Juurdepääs keelatud' (403) teadete kuvamine.

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Ensure that each block description is unique.
et: Kontrolli, et iga ploki kirjeldus oleks unikaalne.

en: Positioning content
et: Sisu paigutamine

en: Controlling visibility
et: Nähtavuse seadistamine

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
et: Ploki kirjeldus, kuvatud  <a href="@overview">Plokkide administreerimise leheküljel</a>.

en: Cache blocks
et: Plokkide puhverdamine

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
et: Plokkide puhverdamine ei ole aktiivne, kuna sa kasutad moodueid, mis defineerivad ligipääsupiiranguid.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
et: Juhib blokke, millest lehekülg koostatakse. Blokid on sisukastid, mis kuvatakse veebilehe mingi ala ehk regiooni sees.

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: The block cannot be placed in this region.
et: Plokki ei ole võimalik sellesse regiooni paigutada.

en: Clear log messages
et: Logi tühjendamine

en: This will permanently remove the log messages from the database.
et: Logiteadete jäädav eemaldamine andmebaasist.

en: Show block for specific content types
et: Ploki näitamine määratud sisutüüpides

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
et: Näita seda plokki vaid valitud sisutüüpides. Kui ei valita ühtegi, näidatakse seda plokki kõikides sisutüüpides.
