MongoDB (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk
