MongoDB (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: error
hy: սխալ

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: The title of the block as shown to the user.
hy: Բլոկի անվանումը ինչպես ցույց է տրված օգտատերին

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: User
hy: Օգտագործող

en: Block
hy: Բլոկ

en: Add block
hy: Ավելացնել բլոկ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hy: Դուք վստա՞հ եք որ ցանկանում եք ջնջել %name բլոկը:

en: warning
hy: զգուշացում

en: critical
hy: կրիտիկական

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Delete block
hy: Ջնջել բլոկները

en: Save blocks
hy: Պահպանել բլոկերը

en: The block settings have been updated.
hy: Բլոկի պարամետրերը թարմացվել են:

en: Save block
hy: Պահպանել բլոկը

en: The block configuration has been saved.
hy: Բլոկի կարգավորումը պահպանված է

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: alert
hy: զգուշացում

en: emergency
hy: հրատապ

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: View 'page not found' errors (404s).
hy: Դիտել 'Էջը չի գտնվել' սխալներ (404s).

en: View 'access denied' errors (403s).
hy: Դիտել 'մուտքը արգելված է' սխալներ (403s):

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Controlling visibility
hy: Վերահսկել տեսանելիությունը

en: The block cannot be placed in this region.
hy: Բլոկը հանարավոր չէ տեղադրել այս ռեգիոնում:
