MongoDB (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: error
mg: hadisoana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Source
mg: Loharano
