MongoDB (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (77 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: error
nl: fout

en: Block title
nl: Bloktitel

en: The title of the block as shown to the user.
nl: De titel van een blok zoals getoond aan de gebruiker.

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: none
nl: geen

en: Region
nl: Gebied

en: Paths
nl: Paden

en: User
nl: Gebruiker

en: Block
nl: Blok

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Count
nl: Aantal

en: configure
nl: instellen

en: Line
nl: Lijn

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Function
nl: Functie

en: Source
nl: Bron

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nl: Weet u zeker dat u het blok %name wilt verwijderen?

en: The block %name has been removed.
nl: Het blok %name is verwijderd.

en: warning
nl: waarschuwing

en: critical
nl: kritiek

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Blocks
nl: Blokken

en: Delete block
nl: Blok verwijderen

en: Save blocks
nl: Blokken opslaan

en: The block settings have been updated.
nl: De blokinstellingen zijn bijgewerkt.

en: '%name' block
nl: '%name'-blok

en: Save block
nl: Blok opslaan

en: The block configuration has been saved.
nl: De blokinstellingen zijn opgeslagen.

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Block body
nl: Blokinhoud

en: The content of the block as shown to the user.
nl: De inhoud van een blok zoals getoond aan de gebruiker.

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: alert
nl: alarm

en: emergency
nl: noodgeval

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
nl: Wijzigingen aan de blokken worden pas opgeslagen wanneer u de knop <em>Blokken opslaan</em> aanklikt.

en: View 'page not found' errors (404s).
nl: 'Pagina niet gevonden'-fouten (404) bekijken.

en: View 'access denied' errors (403s).
nl: 'Geen toegang'-fouten (403) bekijken.

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Ensure that each block description is unique.
nl: Zorg ervoor dat iedere blokbeschrijving uniek is.

en: Positioning content
nl: Inhoud positioneren

en: Controlling visibility
nl: Zichtbaarheid instellen

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
nl: Een korte beschrijving van het blok. Wordt gebruikt op de <a href="@overview">beheerpagina voor Blokken</a>.

en: Cache blocks
nl: Blokken cachen

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
nl: Blok-caching is uitgeschakeld omdat er modules actief zijn die de toegang tot de inhoud beperken.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
nl: Beheert de visuele bouwstenen waaruit een pagina is opgebouwd. Blokken zijn stukken inhoud die in gebieden, of regio's, van een webpagina worden weergegeven.

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: The block cannot be placed in this region.
nl: Het blok kan niet worden geplaatst in dit gebied.

en: Clear log messages
nl: Logberichten wissen

en: This will permanently remove the log messages from the database.
nl: Dit zal de logberichten voorgoed uit de database verwijderen.

en: Show block for specific content types
nl: Blok voor bepaalde inhoudstypen weergeven

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
nl: Laat dit blok alleen zien op pagina's van het aangegeven type / de aangegeven types. Als u geen type kiest dan wordt de zichtbaarheid niet beperkt door het inhoudstype.
