MongoDB (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: error
os: рæдыд

en: Block title
os: Блочы сæр

en: The title of the block as shown to the user.
os: Блочы сæр архайæг фендзæн ахæмæй.

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй
