MongoDB (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (80 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: error
uk: помилка

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: The title of the block as shown to the user.
uk: Заголовок блоку, який бачить користувач.

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Overview
uk: Огляд

en: File
uk: Файл

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: немає

en: Region
uk: Область

en: Paths
uk: Шляхи

en: User
uk: Користувач

en: Block
uk: Блок

en: Add block
uk: Додати блок

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Severity
uk: Важливість

en: Count
uk: Лічильник

en: configure
uk: налаштувати

en: Line
uk: Рядок

en: Referrer
uk: Джерело

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Function
uk: Функція

en: Source
uk: Джерело

en: Are you sure you want to delete the block %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок %name?

en: The block %name has been removed.
uk: Блок %name було вилучено.

en: warning
uk: попередження

en: critical
uk: критична ситуація

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Blocks
uk: Блоки

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Save blocks
uk: Зберегти блоки

en: The block settings have been updated.
uk: Налаштування блоку було успішно оновлено.

en: '%name' block
uk: блок "%name"

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: The block configuration has been saved.
uk: Конфігурацію блоку було успішно збережено.

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: Block body
uk: Вміст блоку

en: The content of the block as shown to the user.
uk: Вміст блоку показуваний користувачеві.

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: alert
uk: тривога

en: emergency
uk: аварійна ситуація

en: Filter log messages
uk: Фільтрувати записи журналу

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтрування необхідно щось обрати.

en: No blocks in this region
uk: В цій області блоки відсутні

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
uk: Зміни до нового розташування блоків не будуть збережені, поки не буде натиснено кнопку <em>Зберегти блоки</em>.

en: View 'page not found' errors (404s).
uk: Перегляд помилок 'сторінку не знайдено' (404).

en: View 'access denied' errors (403s).
uk: Перегляд помилок 'доступ заборонено' (403).

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Not customizable
uk: Не персоналізується

en: Ensure that each block description is unique.
uk: Упевніться, що опис кожного блоку є унікальним.

en: Positioning content
uk: Позиціонування матеріалу

en: Controlling visibility
uk: Керування видимістю

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
uk: Короткий опис блоку. Буде показаний на адміністративній сторінці <a href="@overview">Блоки</a>.

en: Cache blocks
uk: Кешувати блоки

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
uk: Кешування блоків неактивне тому що увімкнено модулі, що визначають заборону доступу до матеріалу.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
uk: Керує візуальною будовою блоків, з яких складається сторінка. Блоки — це частини вмісту сайту, що можуть відображатись в різноманітних областях вебсторінки.

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: The block cannot be placed in this region.
uk: Блок не може бути розташований в цій області.

en: Clear log messages
uk: Очистити повідомлення журналу

en: This will permanently remove the log messages from the database.
uk: Після цього записи журналу назавжди будуть видалені з бази даних.

en: Show block for specific content types
uk: Показувати блок для певних типів матеріалів

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
uk: Показувати блок тільки на сторінках, які відображають матеріали даного типу(типів). Якщо жодного типу не буде обрано, то обмежень за типом не буде.
