Mongodb (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: error
af: fout

en: Block title
af: Bloktitel

en: The title of the block as shown to the user.
af: Die titel van die blok soos vertoon aan die gebruiker.

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Severity
af: Strengheid

en: configure
af: verstel

en: Referrer
af: Verwyser

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Source
af: Bron

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: The block %name has been removed.
af: Die blok is geskrap.

en: warning
af: waarskuwing

en: critical
af: kritiek

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: Blocks
af: Blokke

en: Delete block
af: Skrap blok

en: Save blocks
af: Stoor blokke

en: The block settings have been updated.
af: Die blokverstellings is gewysig.

en: '%name' block
af: '%name' blok

en: Save block
af: Stoor blok

en: The block configuration has been saved.
af: DIe blok se konfigurasie is gestoor.

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.

en: Block body
af: Blokteks

en: The content of the block as shown to the user.
af: Die inhoud van die blok soos vertoon aan die gebruiker.

en: alert
af: waarskuwing

en: emergency
af: krisis
