Mongodb (7.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: error
ast: fallu

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Region
ast: Rexón

en: User
ast: Usuariu

en: Block
ast: Bloque

en: Add block
ast: Amestar bloque

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Count
ast: Cuenta

en: configure
ast: configurar

en: Line
ast: Llinia

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá

en: Function
ast: Función

en: warning
ast: avisu

en: critical
ast: críticu
