MongoDB (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: error
az: səhv

en: Block title
az: Blok başlığı

en: The title of the block as shown to the user.
az: İstifadəçiyə göstərildiyi kimi blokun başlığı.

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: User
az: İstifadəçi

en: Block
az: Blok

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Count
az: Say

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Anonymous
az: Anonim

en: Source
az: Mənbə

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Blocks
az: Bloklar

en: Save blocks
az: Blokları saxla

en: The block settings have been updated.
az: Blok parametrləri yeniləndi.

en: Save block
az: Blok saxla

en: The block configuration has been saved.
az: Blok konfiqurasiyası yadda saxlanıldı.

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: View 'page not found' errors (404s).
az: "Səhifə tapılmadı" xətalarına baxın (404s).

en: View 'access denied' errors (403s).
az: "Giriş rədd edildi" xətalarına baxın (403s).

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Controlling visibility
az: Görmə qabiliyyətinə nəzarət

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb

en: The block cannot be placed in this region.
az: Blok bu bölgəyə yerləşdirilə bilməz.
