Mongodb (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (57 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: error
bg: грешка

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: The title of the block as shown to the user.
bg: Заглавието на блока, така както ще го вижда потребителя.

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Overview
bg: Обзор

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Region
bg: Област на сайта

en: User
bg: Потребител

en: Block
bg: Блокирай

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Count
bg: Брой

en: configure
bg: конфигурирай

en: Referrer
bg: URL референт

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Source
bg: Източник

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: The block %name has been removed.
bg: Блок  %name беше премахнат.

en: warning
bg: предупреждение

en: critical
bg: критично

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Blocks
bg: Блокове

en: Delete block
bg: Изтриване на блок

en: Save blocks
bg: Запази блоковете

en: The block settings have been updated.
bg: Блоковите настройки бяха обновени.

en: '%name' block
bg: Блок '%name'

en: Save block
bg: Запази блока

en: The block configuration has been saved.
bg: Конфигурацията на блока беше записана.

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.

en: Block body
bg: Съдържание на блока

en: The content of the block as shown to the user.
bg: Съдържание на блока във вида, в който се показва на потребителите.

en: alert
bg: тревога

en: emergency
bg: спешно

en: Filter log messages
bg: Филтриране на съобщения от лога

en: You must select something to filter by.
bg: Трябва да изберете, нещо, което да филтрира по.

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
bg: Промените в тези блокове няма да бъдат записани, докато не бъде натиснат бутона <em>Запиши блокове</em>.

en: View 'page not found' errors (404s).
bg: Разглеждане на грешки 404 'страницата не е намерена'

en: View 'access denied' errors (403s).
bg: Разглеждане на грешки 403 'достъпът отказан'

en: Cache blocks
bg: Кеширай блоковете
