MongoDB (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (80 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: error
hr: greška

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: The title of the block as shown to the user.
hr: Naziv bloka koji se prikazuje korisnicima.

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Region
hr: Regija

en: Paths
hr: Putanje

en: User
hr: Korisnik

en: Block
hr: Blok

en: Add block
hr: Dodaj blok

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Count
hr: Broj

en: configure
hr: prilagodi

en: Line
hr: Redak

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Function
hr: Funkcija

en: Source
hr: Izvor

en: Are you sure you want to delete the block %name?
hr: Želite li zbilja ukloniti blok %name?

en: The block %name has been removed.
hr: Blok %name je uklonjen.

en: warning
hr: upozorenje

en: critical
hr: kritično

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Delete block
hr: Ukloni blok

en: Save blocks
hr: Spremi blokove

en: The block settings have been updated.
hr: Postavke bloka su osvježene.

en: '%name' block
hr: '%name' blok

en: Save block
hr: Spremi blok

en: The block configuration has been saved.
hr: Postavke bloka spremljene.

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.

en: Block body
hr: Tijelo bloka

en: The content of the block as shown to the user.
hr: Sadržaj bloka koji se prikazuje korisnicima.

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: alert
hr: uzbuna

en: emergency
hr: žurnost

en: Filter log messages
hr: Pročisti poruke zapisnika

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
hr: Promjene na ovim blokovima neće biti spremljene sve dok ne kliknete gumb <em>Spremi blokove</em>.

en: View 'page not found' errors (404s).
hr: Pregledajte 'Stranica nije pronađena' pogreške - 404.

en: View 'access denied' errors (403s).
hr: Pregledajte pogreške vrste 'pristup odbijen' (pogreška 403).

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hr: Stranice na kojima ovaj PHP kôd vraća <code>TRUE</code> (za napredne korisnike)

en: Pages or PHP code
hr: Stranice ili PHP kôd

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabrana PHP opcija, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršavanje nekorektnog PHP kôda može srušiti vašu Drupal lokaciju.

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Ensure that each block description is unique.
hr: Opisi blokova bi trebali biti jedinstveni.

en: Positioning content
hr: Pozicioniranje sadržaja

en: Controlling visibility
hr: Kontroliranje vidljivosti

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
hr: Kratki opis vašeg bloka. Koristi se na stranici <a href="@overview">Upravljanje blokovima</a>.

en: Cache blocks
hr: Spremaj blokove u priručnu memoriju

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
hr: Priručna memorija blokova je neaktivna jer imate omogućene module koji određuju ograničenja pristupa sadržaju.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
hr: Sučelje za upravljanje blokovima koji čine konstrukciju stranice. Blokovi su sadržaj prikazan unutar područja, regije ili lokacije.

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: The block cannot be placed in this region.
hr: Blok ne može biti postavljen u ovu regiju.

en: Clear log messages
hr: Isprazni poruke zapisnika

en: This will permanently remove the log messages from the database.
hr: Ovo će trajno ukloniti poruke zapisnika iz baze podataka.

en: Show block for specific content types
hr: Prikaži blok za određenu vrstu sadržaja

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
hr: Prikaži ovaj blok samo na stranicama koje prikazuju određene vrste sadržaja. Ako ne odaberete ništa neće biti ograničenja prikaza po vrsti sadržaja.
