Mongodb (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (59 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: The title of the block as shown to the user.
ku: ناونیشانی بلۆک بەو شێوەیەی کە بۆ میوانانی ماڵپەڕ دەردەکەوێت.

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Region
ku: ناوچە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Block
ku: بلۆک

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: configure
ku: سازبکە

en: Line
ku: هێڵ

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Function
ku: فرمان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی بلۆکی %name؟

en: The block %name has been removed.
ku: بلۆکی %name سڕایەوە.

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: critical
ku: شه‌رمه‌زارە

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Delete block
ku: بلۆک بسڕەوە

en: Save blocks
ku: بلۆکەکان هەڵگرە

en: The block settings have been updated.
ku: سازکارییەکانی بلۆک نوێکرانەوە.

en: '%name' block
ku: '%name' بلۆک

en: Save block
ku: بلۆک پاشەکەوت بکە

en: The block has been created.
ku: بلۆکەکە بە سەرکەوتوویی درووستکرا.

en: Block body
ku: ناوەڕۆکی بلۆک

en: The content of the block as shown to the user.
ku: ناوه‌ڕۆکی بلۆک بەو شێوەیەی کە پیشانی میوانان دەدرێت

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: emergency
ku: ترسناک

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP

en: Cache blocks
ku: حەشارکردنی بلۆکەکان

en: Clear log messages
ku: سڕینەوەی پەیامەکانی تۆمار

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ku: ئەمکارە پەیامەکانی تۆمار بە یەکجاری لە بنکەی دراوە دەسڕێتەوە.
