Mongodb (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (42 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: error
mn: алдаа

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: The title of the block as shown to the user.
mn: Хэрэглэгчид харуулах хавтангийн гарчиг.

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Region
mn: Бүс

en: Paths
mn: Замууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Block
mn: Хавтан

en: Add block
mn: Хавтан нэмэх

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: configure
mn: тохируулах

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: warning
mn: сануулга

en: critical
mn: онцгой

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Save block
mn: Хавтанг хадгалах

en: Block body
mn: Хавтангийн их бие

en: The content of the block as shown to the user.
mn: Хэрэглэгчид харагдах хавтангийн агуулга.

en: alert
mn: дохиолол

en: emergency
mn: онцгой нөхцөл

en: Filter log messages
mn: Журналын зурвасуудыг шүүх

en: View 'page not found' errors (404s).
mn: "Хуудас олдоогүй" алдаануудыг харах

en: View 'access denied' errors (403s).
mn: "нэвтрэх эрхгүй" гэдэг (403 дураартай) алдаануудыг харах
