Mongodb (7.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: error
si: දෝෂය

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: critical
si: අවදානම්

en: alert
si: සෝදිසිය

en: emergency
si: හදිසි තත්ත්වය
