MongoDB (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: error
sk: chyba

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: The title of the block as shown to the user.
sk: Nadpis bloku zobrazený používateľom.

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: none
sk: žiadne

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Paths
sk: Cesty

en: User
sk: Používateľ

en: Block
sk: Blok

en: Add block
sk: Pridať blok

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Count
sk: Počet

en: configure
sk: konfigurácia

en: Line
sk: Riadok

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Function
sk: Funkcia

en: Source
sk: Zdroj

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: The block %name has been removed.
sk: Blok %name bol odstránený.

en: warning
sk: upozornenie

en: critical
sk: kritická chyba

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Blocks
sk: Bloky

en: Delete block
sk: Odstrániť blok

en: Save blocks
sk: Uložiť bloky

en: The block settings have been updated.
sk: Nastavenia bloku boli aktualizované.

en: '%name' block
sk: Blok '%name'

en: Save block
sk: Uložiť blok

en: The block configuration has been saved.
sk: Nastavenie bloku bolo uložené.

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Block body
sk: Telo bloku

en: The content of the block as shown to the user.
sk: Obsah bloku zobrazeného používateľom.

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: alert
sk: upozornenie

en: emergency
sk: stav núdze

en: Filter log messages
sk: Filter zaznamenaných správ

en: You must select something to filter by.
sk: Musíte zvoliť, podľa čoho filtrovať.

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
sk: Zmeny v rozmiestnení blokov sa neprejavia, pokým nestlačíte tlačidlo <em>Uložiť bloky</em>

en: View 'page not found' errors (404s).
sk: Zobrazenie zoznamu chýb "stránka nenájdená" (chyba 404).

en: View 'access denied' errors (403s).
sk: Zobrazenie zoznamu chýb "prístup odmietnutý" (403).

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Ensure that each block description is unique.
sk: Uistite sa, že je každý popis bloku jedinečný.

en: Positioning content
sk: Umiestnenie obsahu

en: Controlling visibility
sk: Ovládanie viditeľnosti

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
sk: Stručný popis tohto bloku. Je použitý na stránke <a href="@overview">Správa blokov</a>.

en: Cache blocks
sk: Vyrovnávacia pamäť blokov

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
sk: Použitie vyrovnávacej pamäte pre bloky nie je aktívne, pretože sú zapnuté moduly, ktoré definujú prístupové práva k obsahu.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
sk: Ovládanie vizuálnych blokov, z ktorých je stránka zostavená. Bloky sú krabice s obsahom, ktoré sa zobrazujú do oblasti alebo regiónu na stránke.

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: The block cannot be placed in this region.
sk: Blok nemôže byť umiestnený v tomto regióne.

en: Clear log messages
sk: Zmazať správy v logu

en: This will permanently remove the log messages from the database.
sk: Záznamy z logu budú natrvalo odstránené z databázy.

en: Show block for specific content types
sk: Zobraziť blok na určených typoch obsahu

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
sk: Zobraziť tento blok len na stránkach, ktoré zobrazujú obsah určeného typu(ov). Pokiaľ nezvolíte žiaden typ, zobrazenie bloku nebude obmedzené pre žiaden špecifický typ obsahu.
