MongoDB (7.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: The title of the block as shown to the user.
lv: Bloka nosaukums tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: Region
lv: Reģions

en: User
lv: Lietotājs

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Severity
lv: Smagums

en: Count
lv: Skaits

en: configure
lv: konfigurēt

en: Line
lv: Līnija

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Function
lv: Funkcija

en: Source
lv: Avots

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: The block %name has been removed.
lv: Bloks %name aizvākts.

en: warning
lv: brīdinājumi

en: critical
lv: kritisks

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Delete block
lv: Dzēst bloku

en: Save blocks
lv: Saglabāt blokus

en: The block settings have been updated.
lv: Bloka iestatījumi tika papildināti.

en: '%name' block
lv: bloks '%name'

en: Save block
lv: Saglabāt bloku

en: The block configuration has been saved.
lv: Bloka konfigurācija saglabāta.

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Block body
lv: Bloka saturs

en: The content of the block as shown to the user.
lv: Bloka saturs tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: alert
lv: trauksme

en: emergency
lv: avārija

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lv: Veiktās bloku izmaiņas netiks saglabātas, kamēr nebūs nospiesta <em>Saglabāt blokus</em> poga.

en: View 'page not found' errors (404s).
lv: Skatīt 'lapa nav atrasta' kļudas (404).

en: View 'access denied' errors (403s).
lv: Skatīt 'pieeja liegta' kļūdas (403).

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Ensure that each block description is unique.
lv: Pārliecinieties, ka katra bloka apraksts ir unikāls.

en: Positioning content
lv: Satura izvietošana

en: Controlling visibility
lv: Redzamības noteikšana

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lv: Īss bloka apraksts. Tiek lietots <a href="@overview">Bloku administrācijas lapā</a>.

en: Cache blocks
lv: Kešot blokus

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: The block cannot be placed in this region.
lv: Bloku nevar pievienot ievietot šajā reģionā.

en: Clear log messages
lv: Tīrīt žurnāla ierakstus

en: Show block for specific content types
lv: Rādīt bloku noteiktos satura veidos
