MongoDB (7.x-1.0-rc3) - en to mk translation catalogue (10 entries)

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Add block
mk: Додавање блок

en: Location
mk: Локација

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Blocks
mk: Блокови

en: Delete block
mk: Бришење блок

en: View 'page not found' errors (404s).
mk: Преглед на грешките „Страницата не е најдена“ (404).

en: View 'access denied' errors (403s).
mk: Преглед на грешките „Пристапот е одбиен“ (403).
