MongoDB (7.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (38 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Region
am: ክልል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Add block
am: ጥምር ጨምር

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: configure
am: ውቀር

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Source
am: ምንጭ

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: critical
am: አስጊ

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Delete block
am: ጥምረቱን አጥፋ

en: Save blocks
am: ጥምሮችን አስቀምጥ

en: Block body
am: የጥምር አካል

en: alert
am: ማስጠንቀቂያ

en: emergency
am: ድንገተኛ

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም

en: View 'page not found' errors (404s).
am: የ'ገጽ አልተግኘምን' ስህተቶችን ተመልከት።

en: View 'access denied' errors (403s).
am: የ'መድረስ ክልክል ነው' ስህተቶችን ተመልከት።
