MongoDB (7.x-1.0-rc3) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Line
gu: લીટી

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: warning
gu: ચેતવણી

en: critical
gu: ગંભીર

en: Save blocks
gu: વિભાગો સંગ્રહો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: alert
gu: ચેતવણી

en: emergency
gu: કટોકટી

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
