MongoDB (7.x-1.0-rc3) - en to pa translation catalogue (24 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: critical
pa: ਗੰਭੀਰ

en: '%name' block
pa: '%name' ਬਲਾਕ

en: Save block
pa: ਬਲਾਕ ਸੰਭਾਲੋ

en: alert
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: emergency
pa: ਐਮਰਜੈਂਸੀ
