MongoDB (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (77 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: error
pl: błąd

en: Block title
pl: Tytuł bloku

en: The title of the block as shown to the user.
pl: Tytuł bloku, który zobaczy użytkownik.

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Overview
pl: Przegląd

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Paths
pl: Ścieżki

en: User
pl: Użytkownik

en: Block
pl: Blok

en: Add block
pl: Dodaj blok

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Count
pl: Liczba

en: configure
pl: konfiguruj

en: Line
pl: Linia

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Function
pl: Funkcja

en: Source
pl: Źródło

en: Are you sure you want to delete the block %name?
pl: Czy na pewno usunąć blok %name?

en: The block %name has been removed.
pl: Blok %name został usunięty.

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: critical
pl: sytuacja krytyczna

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Blocks
pl: Bloki

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: Save blocks
pl: Zachowaj konfigurację bloków

en: The block settings have been updated.
pl: Ustawienia bloku zostały zaktualizowane.

en: '%name' block
pl: Blok "%name"

en: Save block
pl: Zapisz blok

en: The block configuration has been saved.
pl: Konfiguracja bloku została zapisana.

en: The block has been created.
pl: Dodano nowy blok.

en: Block body
pl: Treść bloku

en: The content of the block as shown to the user.
pl: Zawartość bloku, którą zobaczy użytkownik.

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: emergency
pl: sytuacja awaryjna

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
pl: Zmiany wprowadzone w blokach zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: View 'page not found' errors (404s).
pl: Wyświetla listę błędów nieznalezienia strony (404).

en: View 'access denied' errors (403s).
pl: Zobacz błędy 'odmowa dostępu' (403).

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Ensure that each block description is unique.
pl: Opisy każdego bloku muszą być unikatowe.

en: Positioning content
pl: Pozycjonowanie zawartości

en: Controlling visibility
pl: Kontrolowanie widoczności

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
pl: Krótki opis tego bloku. Wykorzystywany na <a href="@overview">stronie administracyjnej Bloków</a>.

en: Cache blocks
pl: Pamięć podręczna bloków

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
pl: Pamięć podręczna bloku jest wyłączona ponieważ włączone zostały moduły określające uprawnienia dostępu.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
pl: Zarządza blokami wyświetlanymi na stronie. Bloki to dodatkowe elementy zawierające treść umieszczane w różnych regionach wokół zawartości głównej.

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: The block cannot be placed in this region.
pl: Blok nie może być umieszczony w tym regionie.

en: Clear log messages
pl: Wyczyść wpisy dziennika

en: This will permanently remove the log messages from the database.
pl: Usuwa na stałe wpisy w dzienniku z bazy danych.

en: Show block for specific content types
pl: Pokaż blok dla określonych typów zawartości

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
pl: Pokazuje blok tylko na stronach wybranych typów zawartości. Jeśli nie zostanie wskazany żaden rodzaj blok będzie wyświetlany bez ograniczeń co do typu zawartości.

en: MongoDB Queue
pl: Kolejka MongoDB
