MongoDB (7.x-1.0-rc3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
